O mnie

logo dzieła ręki google

Gdyby ktoś kiedyś powiedział mi, że założę blog, nie uwierzyłabym.

Od zawsze pasjonuje mnie rękodzieło, kreatywne tworzenie prac, które można komuś ofiarować. Udało mi się wykonać kilka prac techniką beading, quilling czy albumów scrapowych, z których jestem dumna i pewnie niebawem znajdą się na stronie, robiłam dużo kartek na różne okazje i zaproszeń na śluby i chrzty, ale żeby na poważnie zająć się rękodziełem – daleka droga. Teraz zdecydowałam się to zmienić.

Najpierw dała mi do myślenia Przyjaciółka – założyła blog kulinarny, jako że gotowanie stało się jej pasją. Potem rozejrzałam się w świecie blogów i odkryłam całe piękno prac z papieru i ręcznych robótek – od wypieków kulinarnych, przez prace z masy solnej, prawdziwe dzieła wykonane szydełkiem, beading i na koniec – filcowanie.

Nie tylko zapragnęłam bliżej zająć się realizacją własnego marzenia tworzenia piękna, ale także chcąc dzielić się nabytymi zdolnościami – wpadłam na pomysł organizowania warsztatów – z cardmakingu, quillingu, tworzenia albumów i exploding-box, papierowej wikliny, filcowania, beadingu, szydełkowania i robótek na drutach, a to wszystko przy pełnym poparciu Męża. Myślę, że jest wiele Kobiet chętnych stworzyć prawdziwe cuda i nauczyć się twórczo spędzać wolny czas 🙂

I w tym wolnym czasie będzie można tworzyć DziełaRęki!

Zapraszam do uczestnictwa w życiu bloga, warsztatach i zarażania się twórczą pasją!

Magda

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s